• 01-12-2017

  Data opublikowania

 • Samorząd Uczniowski

  Osoba udostępniająca

 •  

  E-mail udostępniającego

 • W dniu 29.11.2017 odbył się wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych w naszym internacie. Młodzież wzięła udział w różnych konkursach: lnie wosku, obieranie jabłek, wystawianie butów za próg itp. Punktem kulminacyjnym wieczoru była dyskoteka andrzejkowa którą przygotowała nasza młodzież. Była dobra muzyka i tańce do wieczora. Wszyscy świetnie się bawili.

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się