• 15.01.2020 10:25

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Aleksandra Huczek

  Autor tekstu

 •  

  W minioną niedzielę po raz 28 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze były zbierane na  zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Oczywiście nie byłoby Orkiestry bez Nas. Po raz kolejny graliśmy, pomagaliśmy i świetnie się bawiliśmy. Uczniowie z Naszej Szkoły obsługiwali wszystkie punkty gastronomiczne (ciasta, pierogi, bufet z kawą) oraz wsypę skarbów.

  W tym wspaniałym przedsięwzięciu wzięło udział wielu wolontariuszy z naszej szkoły, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, uczniów, którzy mimo niedzieli  znaleźli czas i chęci do pomocy w realizacji tego szczytnego przedsięwzięcia.

  Jeszcze raz składamy ogromne podziękowania wszystkim wolontariuszom!

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się