• 20-04-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • UWAGA !!!

  Osoby kończące szkołę mają obowiązek rozliczenia się z kart obiegowych oraz z książek wypożyczonych z biblioteki.

  W związku z tym ustalono następujący harmonogram odwiedzin w szkole w celu dokonania w/w formalności:

  - poniedziałek 27 kwietnia 2020 r. od godz. 9:00 do 11:00 klasa IV TŻiUG,

  - poniedziałek 27 kwietnia 2020 r. od godz. 11:00 do 13:00 klasy IV TMRiA i IV TI,

  - wtorek 28 kwietnia 2020 r od godz. 9:00 do 11:00 klasa IV TE,

  - wtorek 28 kwietnia 2020 r. od godz. 11:00 do 13:00 klasa IV TPS.

   

  Jednocześnie informujemy, że w wyznaczonych dniach będzie można odebrać z sekretariatu uczniowskiego

  świadectwa ukończenia szkoły.

   

  Z uwagi na nieustępujące zagrożenie zakażenia się koronawirusem (Covid-19), w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno uczniom, jak i pracownikom szkoły prosimy wchodzić do szkoły pojedynczo. Każdego ucznia obowiązuje maseczka, rękawiczki i własny długopis.

   

  W tych dniach będzie można również odebrać z sekretariatu uczniowskiego loginy i hasła do sprawdzenia wyników egzaminu maturalnego.

  Sprawdzenie własnych wyników przez zdającego możliwe będzie najwcześniej w dniu ogłoszenia wyników po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą otrzymanego loginu i hasła.  

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się