• 02.11.2018 08:09

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Beata Pawłowska

  Autor tekstu

 • 30 października 2018 roku w ramach realizacji zadań szkolnego programu doradztwa zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego
  w Pyrzycach odbyły się warsztaty dla młodzieży przeprowadzone przy współpracy z doradcami zawodowymi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie. 

  Uczniowie wybranych klas mieli możliwość rozwinąć swoje umiejętności przedsiębiorcze z wykorzystaniem gry symulacyjnej ,,Chłopska szkoła biznesu”. Poznali tajemnice rekrutacji w warsztatach ,,Rozmowa kwalifikacyjna bez stresu” oraz odkrywali nieodkryte do tej pory talenty w warsztacie ,,Poznaj swoje talenty”.

  Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się