• 06.11.2019 12:38

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Ilona Puzerewska

  Autor tekstu

 • Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach w Klubie Młodzieżowym "Młodzieżaki" w Pyrzycach. Spędziliśmy miło i przyjemnie czas. Uczestniczyliśmy w warsztacie szycia na maszynie oraz tworzenia biżuterii na krośnie. Na koniec warsztatów ugoszczono nas słodkim poczęstunkiem 

  Zdjęcia >>>

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się