• 02-10-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • WAMPIRIADA - TO JUŻ TRADYCJA!

  2 października 2019 roku po raz kolejny w Zespole Szkół nr 2 Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach uczniowie ustawili się w ogromnej kolejce, aby podzielić się cennym darem jakim jest krew. W tym roku akcja poświęcona była Naszemu absolwentowi Łukaszowi Tumaszowi, który ucierpiał w wypadku, ale także innym potrzebującym krwi.

  Młodzi i wrażliwi, otwarci na innych, a także pełni energii uczniowie "Technikum" potwierdzili swoją obecnością, że zawsze można na nich liczyć.

  W sumie krew oddały 44 osoby z 56 zarejestrowanych.

  Udało się w sumie uzyskać ponad 19 litrów krwi.

  Serdecznie dziękujemy i liczymy na Was za rok!

  Emilia Kejs

  Agata Grabowicz

  <<< RELACJA FOTO >>>

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się