• 30.11.2017 17:17

  Data opublikowania

 • Joanna Pniewska

  Osoba publikująca

 •  

  E-mail osoby publikującej

 • SiódmaNoc w Bibliotece” już za nami! Kolejna głośna, gwarna noc odbyła się z 26 na 27 października 2017 roku. Biblioteka pękała w szwach! Jeszcze nigdy nie było nas aż tylu! Samych absolwentów przyjechało aż siedemnaścioro! Niektórzy nawet z dziećmi! Rośnie nam nowe pokolenie miłośników biblioteki nocą J Wspaniale było zobaczyć znajome twarze osób, które skończyły już szkołę, czasem dawno temu. Wielu było też „nocnych debiutantów”, także pierwszoklasistów.

  Było jak zwykle -  i coś dla ducha: wspólne śpiewanie karaoke, kabaret, filmy, zdjęcia, „nocne rozmowy Polaków” i coś dla ciała: spacery po boisku, gra w siatkówkę i pyszne ciasta.

  Nie mogę nie wspomnieć o szczególnym występie Pawła Poźlewicza i Łukasza Augustyniaka, który wzbudził w nas wiele emocji i na pewno na długo zapisał się w naszej pamięci! Okazało się – nie po raz pierwszy zresztą – że nasza młodzież jest niezwykle kreatywna nawet o północy.

  Większość uczestników dzielnie dotrwała do rana, tylko niektórzy skorzystali z materaców i poduszek, poddając się Morfeuszowi.

  Po porannym sprzątaniu wszyscy otrzymali certyfikaty wytrwałego czytelnika, po czym siłą woli udali się na lekcje…

  Joanna Pniewska

   

  Organizatorzy
  Joanna Pniewska, Agata Grabowicz, Grzegorz Młynarski

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się