• 21-05-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 •      Młodzież ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach wzięła udział w Gali z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Było to spotkanie pełne refleksji na wielu płaszczyznach Naszego funkcjonowania w ramach UE. Pojawiły się rezolucje na temat przyszłości UE, fact-checking i fake news jako współczesne zagrożenie, a także Parlament Europejski jako ważny gracz w UE. Zwieńczeniem Gali było niesamowite wystąpienie dziennikarki i producentki telewizyjnej Beaty Biel oraz przekaz Filipa Chajzera (dziennikarza, reportera i prezentera) o jego codziennej walce z hejtem.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się