• 22-03-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Pierwszego dnia wiosny, już p o raz czwarty młodzież pyrzyckich szkół – w tym uczniowie ZS Nr 2 CKU - uczestniczyła w proteście przeciwko bierności i przemocy. Przed południem przy Mini Tężniach powstał jedynyw swoim rodzaju billboard.

  Wyznaczona grupa ze Szkoły Podstawowej im. Marii Cury-Skłodowskiej, Zespołu Szkół nr 1 im. Polskich Noblistów, Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pyrzycach i Zespołu Szkół Nr 2 CKU otrzymała od Pyrzyckiego Domu Kultury część bilbordu w formie czarno-białej grafiki. Zadaniem każdej grupy było pokolorowanie jej w ustalone kolory. Następnie wszystkie części zostały złożone i przytwierdzone do ścianki w jedną całość. W ten sposób młodzież różnych szkół stała się jednomyślna głosząc - STOP HEJTOWI.

  Następnie wszyscy udali się do kina PDK na projekcję duńskiego filmu fabularnego w reżyserii Kaspera Munka "Przytul mnie". Przed projekcją pani Justyna Kasperska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pyrzycach wygłosiła kilka zdań wstępu na temat filmu.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się