• 27.02.2020 14:27

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Tomasz Błażejewski

  Autor tekstu

 • W DNIU 27.02.2020 ROKU W MIEJSCOWOŚCI NOWIELIN UCZNIOWIE II i III KLASY TECHNIKUM MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI UCZESTNICZYLI W SPOTKANIU INFORMACYJNYM NA TEMAT PROJEKTU PLATFORMA ŻYWNOŚCIOWA SELLFOOD. Platforma żywnościowa to zorganizowany rynek giełdowy,dedykowany do prowadzenia obrotu wybranymi towarami rolnymi oraz spożywczymi. 

  Projekt realizowany jest przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przy współpracy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się