• Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • TYDZIEŃ PISANIA LISTÓW

  Weź kartkę, kopertę, długopis,

  naklej symboliczny znaczek


  i napisz list

  do, koleżanki, kolegi,

  przyjaciółki, przyjaciela,

  nauczycielki, nauczyciela.

  Napisz coś miłego!

  Wrzuć go do naszej skrzynki,

  a Samorząd Uczniowski za tydzień

  dostarczy go do adresata.

   

   

  Żadna wiadomośc elektroniczna

  nie dorówna prawdziwemu, papierowemu listowi!

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się