• 25.02.2020 12:54

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Ewa Cywińska

  Autor tekstu

 • Miło nam poinformować, że dwóch naszych uczniów IV klasy Technikum Ekonomicznego (Eryk Bąk i Karolina Olejniczak) zakwalifikowało się do drugiego etapu XII Ogólnopolskiego Turnieju Talentów Akademii Księgowego w Poznaniu.

  Dnia 9 stycznia 2020 r. w całym kraju zostały przeprowadzone eliminacje szkolne, do których przystąpiło 692 uczestników z 46 szkół z 10 województw.

  I etap polegał na rozwiązaniu testów składającego się z 25 pytań testowych jednokrotnego wyboru oraz 25 pytań testowych wielokrotnego wyboru.

  Decyzją organizatorów do II etapu przeszło 84 uczestników.

  Nauczyciel prowadzący: Ewa Cywińska

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się