• 07.06.2021 14:22

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Krzysztof Szymański

  Autor tekstu

 • W dniu 02.06.2021 r. w  Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ, którego celem było wyłonienie najlepszej drużyny w tej dyscyplinie sportu.

  Zawody zgromadziły blisko 100 uczestników z 11 klas. Najlepszym zespołem w 2021 roku okazała się klasa I BS I st. Elektryk, na drugim miejscu uplasowała się klasa II BS I st. Mechanik Pojazdów Samochodowych, a trzecie przypadło klasie III Technikum Pojazdów Samochodowych. 

  Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników.

   Krzysztof Szymański

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się