• 05-04-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • M. Cywińska, A. Jankowska

  Twórca tekstu

 • Dnia 3 kwietnia 2019r. nauczyciele języka angielskiego zorganizowali turniej drużynowy z języka angielskiego dla klas pierwszych. W rozgrywkach wzięły udział czteroosobowe zespoły ze wszystkich klas pierwszych: I TPS, I TI, I TŻiUG, I TE oraz I TMRiA.

  Wzorem roku ubiegłego skorzystaliśmy z platformy edukacyjnej Kahoot. W tym roku tematem konkursu były czasy teraźniejsze. Rywalizacja między drużynami była bardzo zacięta, gdyż oprócz poprawnej odpowiedzi liczył się również czas na odpowiedzi.

  Ostatecznie rywalizacja klas pierwszych rozstrzygnęła się następująco:

  I m-ce – klasa I TE

  II m-ce  - klasa I TI

  III m-ce – klasa I TMRiA

  Dziękujemy za aktywny udział. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone.

  Nauczyciele języka angielskiego

  Marta Cywińska
  Aneta Jankowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się