• 07.11.2018 14:55

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Joanna Pniewska

  Autor tekstu

 • 7 listopada 2018 roku w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach odbył się Test Niepodległościowy pod hasłem "Polska NAJ" – konkurs mający na celu zwrócenie uwagi młodzieży tak, by sprawdzili i odpowiedzieli sobie na pytanie, co wiedzą o swoim kraju.

  Wzięło w nim udział dwanaścioro uczniów z klas: I TE, II TMRiA, III TE, III TŻiUG oraz IV TI.

  Test nie był łatwy, składał się ze stu pytań otwartych i dotyczył przeróżnych dziedzin – od historii, geografii, po kulturę, literaturę, architekturę, urbanistykę i sztukę – polską oczywiście, ale chodziło przecież o poznanie jak największej liczby ciekawostek dotyczących Polski.

  Zwycięzcę konkursu poznamy na piątkowym apelu.

  Joanna Pniewska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się