• 15.11.2019 14:39

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 •  

  W dniu 14.11.2019 uczniowie III i IV klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki uczestniczyli w światowych targach Agritechnica 2019.

  O godzinie 4 rano wyruszyliśmy na targi do Hannoveru, po przybyciu na miejsce udaliśmy się na teren targów, w 27 halach wystawowych prezentowali się producenci maszyn, narzędzi, urządzeń i pojazdów rolniczych z całego świata od USA po Japonie nie zabrakło również Polskich producentów. Ogromne ilości prezentacji, nowości (autonomiczne ciągniki i maszyny, pojazdy rolnicze o zasilaniu elektrycznym i gazowym (metan) i wiele do tej pory nie stosowanych rozwiązań technicznych), pozwoliły Nam na poszerzenie wiedzy z naszej branży. Było to super doświadczenie.                                     

  Dziękujemy naszym sponsorom, bez których nasz wyjazd byłby niemożliwy:

  Pan Stanisław Stępień – Starosta Pyrzycki

  Pani Marzena Podzińska – Burmistrz Pyrzyc

  Pan Mirosław Ulenberg – Firma Ulenberg

  Pan Tomasz Błażejewski – Stowarzyszenie Technik

   

  Uczniowie TMRiA

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się