• 04-06-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • M. Borowiec

  Twórca tekstu

 • Szkolny Konkurs z Matematyki odbył się 29.05.2019r. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich technikum. W konkursie wzięło udział 28 uczniów, w tym 10 uczniów z klasy I, 10 uczniów z klasy II i 8 uczniów z klasy III. Zestawy zadań składały się z 10 zadań testowych i 5 zadań otwartych obejmujących zakresy materiału odpowiednio do klasy pierwszej, drugiej lub trzeciej.

  W roku szkolnym 2018/2019 MISTRZAMI MATEMATYKI naszej szkoły zostali:

  • Blus Krystian klasa I TE
  • Zwierzchowska Dominika klasa II TMRiA
  • Olejniczak Karolina klasa III TE

  Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu.

  Organizatorzy:

  J. Kocanowska-Hajduła
  M. Borowiec
  J. Stankiewicz

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się