• 07-06-2018

  Data opublikowania

 • Nauczyciele matematyki

  Osoba udostępniająca

 •  

  E-mail udostępniającego

 • 5.06.2018r. odbył się Szkolny Konkurs z Matematyki. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych i drugich. W konkursie wzięło udział 31 uczniów. Konkurs zawierał 10 zadań zamkniętych i 5 zadań otwartych obejmujących zakres materiału odpowiednio do klasy pierwszej i do klasy drugiej.

  Najlepsze wyniki uzyskali:

  • w klasach pierwszych
   1 miejsce – Dominika Zwierzchowska  I TMRiA
   2 miejsce – Paweł Wawreńczuk  I TMRiA
   3 miejsce – Krzysztof  Mieszko  I TMRiA
   4 miejsce – Krystian Grochowski  I TŻiUG
                       Martyna Kin  I TI
  • w klasach drugich
   1 miejsce – Karolina Olejniczak   II TE
   2 miejsce – Patrycja Farbotko   II TE
   3 miejsce – Adam Kiełbus  II TMR
   4 miejsce – Wiktoria Skrobisz   II TE
   5 miejsce – Kornel Grabowski   II TPS

  Gratulacje !

  M. Borowiec

  J. Kocanowska – Hajduła

  J. Stankiewicz

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się