• 27.11.2017 12:32

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Sprawozdanie z Wieczornicy z okazji Święta Nieodległości

  Dnia 23 listopada 2017 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość została przygotowana przez wychowanków i wychowawców naszego internatu. Było to widowisko artystyczno-historyczne mówiące o odzyskaniu niepodległości przez Polaków i o powstaniu Państwa Polskiego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i wyprowadzeniu pocztu flagowego rozpoczęła się część artystyczna.

  Składała się z dwóch etapów:

  1. prezentacji multimedialnej przedstawiającej bardzo efektownie i w dostępny sposób całą historię Polski,
  2. przedstawienia, w którym wychowankowie naszego internaty pragnęli pokazać jak dzieci walczyły o swoją polskość w jednym z najgłośniejszych aktów oporu polskiej ludności ” strajku  szkolnym” dzieci we Wrześni w Wielkopolsce.

  W części końcowej pan dyrektor Paweł Palczyński wygłosił krótkie przemówienie.

  Akademia spotkała się z dobrym przyjęciem przez uczniów oraz dyrekcję szkoły. Serdecznie dziękujemy przybyłym na uroczystość.

  Wychowawcy internatu

  GALERIA

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się