• 19.12.2018 13:11

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Marta Cywińska, Aneta Jankowska

  Autor tekstu

 • Dnia 19 grudnia 2018 rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs z języka angielskiego na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim. Na konkurs uczniowie przygotowali wiele pięknych prac, z których wybraliśmy trzy najbardziej pomysłowe i oryginalne. Wyniki przedstawiają się następująco:

  I m-ce Oliwia Gzela z kl.I TE

  II m-ce Kwiatkowska Natalia z kl. II TŻiUG

  III m-ce  Dominika Jaworska z kl. II TE

  Dziękujemy wszystkim za piękne kartki i świąteczne życzenia, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

  Nauczyciele języka angielskiego

  Marta Cywińska i Aneta Jankowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się