• 27.02.2020 14:44

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Monika Żak

  Autor tekstu

 • 6 lutego 2020 r. w auli I LO im. M. Skłodowskiej- Curie w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

  Wśród 188 stypendystów z całego województwa zachodniopomorskiego znalazła się uczennica II klasy ZS nr2 CKU w Pyrzycach, Oliwia Kuzdak, która osiągnęła najlepsze wyniki w nauce, uzyskując średnią ocen 5,05. Oliwia bierze aktywny udział w życiu społecznym, kulturalnym i sportowym szkoły. Wśród rówieśników ma opinie osoby otwartej, towarzyskiej i życzliwej.

  Jest ciekawa świata, ma liczne zainteresowania, uparcie dąży do realizacji postawionych sobie celów.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się