• 06-10-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • W dniu 30 września 2020r. przy pięknej pogodzie odbył się spływ kajakowy po rzece Drawie. Trasa liczyła ok. 15 km i w tym roku okazała się bardzo wymagająca.

  Przygodę z kajakiem uczniowie ZS Nr 2 CKU Pyrzyce rozpoczęli w miejscowości Lubiszewo zatoczką jeziora Lubie.

  Kolejnym etapem był delikatny nurt rzeki Drawa, który po wielu emocjonujących i mokrych :) przeszkodach, doprowadzał do pola namiotowego na półmetku trasy. Był to czas na posiłek przy ognisku i chwilę odpoczynku przed dalszą trasą.

  Zakończenie turystycznego spotkania kajakowego nastąpiło na jeziorze Wielkie Dębno w okolicach mostu drogowego Kalisz Pom.-Drawsko Pom.

  Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, już dziś zapraszam na kolejne edycje spływu kajakowego po rzece Drawie.

  Krzysztof Szymański

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się