• 06-06-2018

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 •           W dniu 30 maja 2018 roku przy pięknej i słonecznej pogodzie odbył się kolejny spływ kajakowy po rzece Drawie. W imprezie wzięło udział ponad czterdziestu uczestników reprezentujących szkoły z województwa zachodniopomorskiego. Nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z dość wymagającą trasą i po wielu godzinach spędzonych w kajaku mogli cieszyć się dotarciem do celu.

  Krzysztof Szymański

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się