• 09.06.2021 13:41

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Jedna z popularnych sentencji życiowych mówi o tym, że jeśli człowiek jest zdrowy, ma rodzinę, dach nad głową i wiernego przyjaciela, to jest bogatszy, niż mu się wydaje.

  Dzięki przyjaźni nasze życie jest łatwiejsze, weselsze i bogatsze. Mamy z kim dzielić radości i smutki, marzenia i wspomnienia. Potrzebujemy drugiej osoby, której możemy ufać, która może być naszym powiernikiem wsparciem.

  Dzięki dobrym relacjom z innymi ludźmi jesteśmy nie tylko szczęśliwsi, ale i zdrowsi!

  Członkowie Samorządu Uczniowskiego poprzez symboliczne zdjęcia chcą zwrócić dziś uwagę na wartość relacji międzyludzkich, na ogromną rolę przyjaźni w życiu każdego człowieka :)

  O przyjaciołach warto pamiętać każdego dnia i pielęgnować relacje tak, by móc świętować codziennie!

  SU :)

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się