• 07-09-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • UWAGA! UWAGA!

   

  Zostały już tylko 3 dni rekrutacji

  na

  Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy - Prowadzenie Produkcji Rolniczej - ROLNIK

   

  Absolwent kursu zdobywa umiejętności do prowadzenia gospodarstw rolnych i agroturystycznych oraz nabywa prawo do przejmowania i prowadzenia gospodarstw rolniczych, a także prawo do korzystania z unijnych środków finansowych.

   

  Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy - Prowadzenie Produkcji Rolniczej to:

  • zajęcia zawodowe teoretyczne na terenie szkoły z wysoko wykwalifikowaną kadrą
  • zajęcia w systemie zaocznym przez trzy semestry /piątek od godz. 16.00 i sobota od godz. 8.00/
  • kształcenie praktyczne zapewniamy u pracodawcy

   

  WAŻNA INFORMACJA:

  Egzamin zawodowy odbywa się bezpośrednio po zakończeniu kursu !!!

   

   

  Kontakt ws. rekrutacji:

  Ewa Wojnarowska

  Sekretariat Uczniowski
  ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach

  tel. 091 570 10 12, wew. 27
  e-mail: e.wojnarowska@zscku.pl

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się