• 30.03.2020 11:35

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego pt. „ARS, czyli jak dbać o miłość” w ramach projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”. Realizację programu koordynuje Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Pyrzycach. Projekt skierowany jest głównie do dziewcząt, choć ma charakter koedukacyjny. Programem tym zostali objęci uczniowie klasy 2TE oraz 3 WZ, a  prowadzony był przez s. Dorotę Michnę.

  Głównym celem programu pt. „ARS, czyli jak dbać o miłość?” jest ograniczenie używania substancji psychoaktywnych przez młodzież (np. alkoholu, tytoniu, narkotyków i dopalaczy), także w kontekście przyszłych ról rodzicielskich.

  Program obejmował cykl 6-ciu spotkań i zakończony został na początku marca. Młodzież uczestnicząca w programie podsumowała całe to wydarzenie wypełniając ankiety. Zostały też wykonane plakaty o treści profilaktycznej.

   s. Dorota Michna

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się