• 05-04-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • M. Cywińska, A. Jankowska

  Twórca tekstu

 • Zakończyliśmy w naszej szkole próbne egzaminy ustne z języka angielskiego. Do egzaminu przystąpili uczniowie ze wszystkich klas czwartych. Jak sami przyznają jest to dla naszych uczniów cenne doświadczenie, gdyż mogą sprawdzić swoje możliwości językowe w sytuacji egzaminacyjnej i dowiedzieć się nad czym muszą jeszcze popracować, aby lepiej poradzić sobie w maju.

  W wolnej chwili polecamy np. http://english4matura.pl/matura_ustna

  Nauczyciele języka angielskiego
  M. Cywińska, A. Jankowska

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się