• 23-09-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Ze względu na panującą pandemię COVID-19 w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie,

  zarówno Klientów, jak i Pracowników Stacji Kontroli Pojazdów przy ZS Nr 2 CKU,

  od dnia dzisiejszego, tj. 23 września 2020 r.

   za badanie techniczne pojazdu (przegląd)

  obowiązuje płatność kartą.

   

  Prosimy o dostosowanie się do panujących wytycznych sanitarnych.

  Należy pamiętać o konieczności zakrywania nosa i ust !

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się