• 17.11.2020 11:30

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Emilia Kejs

  Autor tekstu

 •           Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Pyrzycach włączyli się do akcji zorganizowanej przez MEN „Szkoła Pamięta”. W tym specyficznym i trudnym dla Nas wszystkich roku wybraliśmy formę utrwalenia pamięci o Nas i Naszych rodzinach. Celem jaki sobie postawiliśmy było uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania własnej historii rodzinnej, w której kryje się mnóstwo wiedzy o Naszych przodkach i Naszej przeszłości. Niejednokrotnie niby nic nie znacząca rzecz, zdjęcie, pamiątka – staje się nie tylko symbolem, ale przede wszystkim pamięcią o danej rodziny. Pokoleniowa zdobycze przeszłości fascynują młodych ludzi, a dowody prezentujemy poniżej…

   

   

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się