• 22.12.2020 11:31

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 •        Z okazji Świąt Bożego Narodzenia nauczyciele języka angielskiego przeprowadzili Ogólnoszkolny Konkurs Świąteczny z języka angielskiego. Z racji na zaistniałą sytuację konkurs odbył się w formie on line. Konkurs dotyczył zagadnień kulturowych z obszaru święta w krajach anglojęzycznych.

  Oto wyniki:

  1 m-ce    Martyna Kin IV TI

  2 m-ce    Agata Boncela IV TŻiUG

  3 m-ce    Bartosz Prochacki IV TŻiUG,    Magdalena Stój II TI/5    oraz    Klaudia Grzywacz IV TŻiUG.

  Dziękujemy wszystkim chętnym za udział i gratulujemy zwycięzcom

  Marta Cywińska, Aneta Jankowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się