• 26.06.2020 13:56

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Marta Jackowska-Żmuda

  Autor tekstu

 • 19 czerwca 2020 r. uczennice: Oliwia Kuzdak, Klaudia Merska oraz Nikola Piątek wzięły udział w finale olimpiady organizowanej prze Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Z powodu pandemii, etap wojewódzki został pominięty a olimpiada przeprowadzona została w formie zdalnej na poziomie ogólnopolskim.  W etapie tym wzięło udział 288 drużyn a nasza uplasowała się na 161 miejscu. Biorąc pod uwagę tylko nasze województwo zajęliśmy 8 miejsce na 21 szkół. To całkiem niezły wynik zważywszy na to, że uczestniczki to uczennice klas pierwszej i drugiej. One same mówią że to tylko rozgrzewka przed udziałem w kolejnej edycji. Gratulujemy!

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się