• 11-05-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Z uwagi na nieustępujące zagrożenie zakażenia się koronawirusem COVID-19 w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników szkoły, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszej placówce jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

  W sprawach ogólnych zachęcamy do korzystania:
  • z kontaktu elektronicznego: sekretariat@zscku.pl
  • z kontaktu telefonicznego 91 570 10 12 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00).
   
   
  W sprawach związanych z rekrutacją do szkoły i w sprawach uczniowskich zachęcamy do korzystania:
  • z kontaktu elektronicznego: e.wojnarowska@zscku.pl
  • z kontaktu telefonicznego 91 570 10 12, wew. 27 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00).
   
  Wszelkie zaświadczenia, potrzebne druki, itp. możemy przesłać skanem na wskazany adres e-mail.
   
  Bądźmy odpowiedzialni i nie narażajmy na niepotrzebne ryzyko siebie i innych.
  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się