• 04-06-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 •  

  Zakupiono w ramach projektu „Nowoczesna szkoła – nowoczesny pracownik. Dostosowanie infrastruktury szkolnictwa zawodowego w Powiecie Pyrzyckim do rynku pracy” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego działanie 9.8 Infrastruktura szkolnictwa zawodowego, finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się