• 18-09-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Joanna Pniewska i Agata Grabowicz

  Twórca tekstu

 • Rok 2018 upłynął w naszej bibliotece na realizacji Zadania publicznego: Nauka, edukacja, oświata i wychowanie. Realizacja zajęć edukacyjno – wychowawczych dla dzieci i młodzieży.

  Program pod hasłem: "100 książek na stulecie niepodległej Polski".

  Aby uczcić tę niezwykłą rocznicę, czytaliśmy na głos książki zakupione z dofinansowania programu. Czytali uczniowie, nauczyciele, wychowawcy i absolwenci szkoły. Udało nam się przeczytać fragmenty 51 książek. Program zakończył się w listopadzie na uroczystym apelu, odczytaniem Wstępu do Księgi Dziesięciolecia Niepodległej Polski, wielkiej księgi, która od lat leży w bibliotecznej gablocie.

  W 2019 roku rozpoczynamy realizację nowego programu:"Czytanie to wyzwanie!".

  Stawiamy sobie wyzwanie: przeczytamy 52 książki w pół roku.

  Dodatkowym elementem programu jest wyznaczenie kolejnej czytającej klasy przez klasę czytającą wcześniej.

  Relację z realizacji programu będziemy systematycznie umieszczać na internetowej stronie szkoły.

   

  Joanna Pniewska i Agata Grabowicz

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się