• 30-05-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Estera Witkowska

  Twórca tekstu

 •  

  Dnia 27 maja 2019 r. do Zespołu Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach został zakupiony i dostarczony ciągnik rolniczy Claas ARION 420 spełniający wymogi pojazdów przeznaczonych do nauki jazdy osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami w zakresie kategorii T w ramach projektu „Nowoczesna szkoła – nowoczesny pracownik. Dostosowanie infrastruktury szkolnictwa zawodowego w Powiecie Pyrzyckim do rynku pracy” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego działanie 9.8 Infrastruktura szkolnictwa zawodowego, finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

  Zakupiony ciągnik znacznie polepszy bazę dydaktyczną Zespołu Szkół Nr 2 CKU i będzie wykorzystywany do nauki jazdy przez uczniów naszej szkoły w ramach prowadzonych kursów na prawo jazdy kat. T.

  Oficjalnego przekazania kluczyków od nowego ciągnika na ręce dyrektora Pawła Palczyńskiego dokonała pani Joanna Szymańska koordynator oddziału Pyrzyce z firmy Ulenberg Sp. z o.o.

   

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się