• 30.01.2020 14:38

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Izabela Kała-Konowaluk

  Autor tekstu

 • Niech żyje bal!!!

  24.01.2020 r. w hotelu Salvador odbył się bal studniówkowy. Była to ostatnia chwila relaksu i zabawy dla tegorocznych maturzystów. Rozpoczęło się odliczanie stu dni do matury. Zgodnie z tradycji studniówka została rozpoczęta uroczystym polonezem.

  „Chwilo trwaj”- tymi słowami pani Ewa Cywińska dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Pyrzycach otworzyła bal maturalny. Był także czas podziękowań dla rodziców i nauczycieli, za trud włożony w rozwój i edukacje. Podziękowano również Panu Januszowi Urbańskiemu za pomoc w nauce poloneza.

  Po części oficjalnej uczniowie klasy IV TE i IV TPS zaprezentowali krótki skecz, w którym w humorystyczny sposób ujęli 4 lat swojej edukacji.

  Zabawa w niezwykłym klimacie trwała do białego rana. Na twarzach zaproszonych gości i uczniów widniały piękne uśmiechy.

  Ten bal z pewnością zostanie im w pamięci !!!

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się