• Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych
  i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1386) oraz decyzji Rządu w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. T. Kościuszki w Pyrzycach od dnia 19 października 2020 r. obowiązywać będzie rekomendowane nauczanie hybrydowe.

  W pierwszym tygodniu nauczania hybrydowego (19-24.10.2020 r.) w zajęciach stacjonarnych uczestniczą klasy III i IV techników oraz klasy III Branżowej Szkoły I st.

  W kolejnym tygodniu (26-30.10.2020 r.) zajęcia stacjonarne odbywają klasy I i II techników oraz I i II Branżowych Szkół I stopnia.

  Nauczanie zdalne nie dotyczy zajęć praktycznych. Zajęcia te odbywają się w sposób planowy.

  Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe – ROLNIK przechodzą na nauczanie zdalne, z wyłączeniem zajęć praktycznych.

   

   

  O ewentualnych modyfikacjach nauczania hybrydowego będziemy informować na bieżąco.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się