• 01-12-2017

  Data opublikowania

 • Marta Jackowska-Żmuda

  Osoba udostępniająca

 •  

  E-mail udostępniającego

 • Szkolna Internetowa Gra Giełdowa, to forma konkursu organizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych oraz fundację im. Lesława A. Pagi, w którym uczniowie otrzymują 30 tyś. wirtualnych złotych na zakup akcji. Zadanie ich polega na cotygodniowym podejmowaniu decyzji dotyczących zakupu, bądź sprzedaży. Notowania w grze są odzwierciedleniem zmian zachodzących na rzeczywistej GPW.

  Chociaż konkurs jeszcze się nie zakończył, cieszymy się z dotychczasowych sukcesów naszych szkolnych drużyn, a zwłaszcza drużyny Łukasza Pawluka i Łukasza Augustyniaka, którzy obecnie zajmują pierwsze miejsce w województwie, a 4 w kraju na ponad 7 tysięcy  drużyn. Oby tak dalej chłopaki! Trzymamy kciuki także za pozostałych uczestników konkursu.

  Marta Jackowska-Żmuda

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się