• 10.10.2019 20:21

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Ewa Cywińska

  Autor tekstu

 • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu dzisiejszym (10.10.2019r.) w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Pyrzycach miało miejsce spotkanie, podczas którego Pan Starosta Stanisław Stępień i Wicestarosta Pani Ewa Gąsiorowska-Nawój wręczyli Nagrody Starosty.

  Z Zespołu Szkół Nr 2 CKU nagrody otrzymali:
  - za zasługi i osiągnięcia w pracy dydaktyczno–wychowawczej nauczyciele:
    * Pani Aneta Jankowska,
    * Pani Aleksandra Pietrzykowska Huczek
    * Pana Łukasz Fornalczyk.

  - za wyróżniającą pracę w administracji:
    * Pani Danuta Brzozowska
    * Pani Aleksandra Jankowska

  Życzymy Państwu dużo satysfakcji z wykonywanej pracy oraz jak najwięcej sukcesów i radości w życiu prywatnym i rodzinnym.

  FOTOGALERIA >>>

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się