• 11-06-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Młodzi rolnicy na Dniach Pola w Łęczynie

  10 czerwca 2019r. klasy pierwsze i drugie kształcące się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki wraz z wychowawcami uczestniczyły w Dniach Pola w miejscowości Łęczyna. Była to jedna z  pięciu lokalizacji na terenie całej Polski, w których nasi młodzi rolnicy mogli obejrzeć efekty zastosowania programów ochrony oraz odmiany zbóż i rzepaku spacerując po wyznaczonych do tego stanowiskach.

  W czasie pokazów mieli możliwość  konsultacji z ekspertami oraz do spotkań z przedstawicielami branży rolniczej. Partnerem, który zaprezentował park maszynowy była firma Kverneland. Nie zabrakło także stanowiska nawozowej firmy Yara, na którym zaprezentowano rozwiązania tej firmy.

  Była to doskonała okazja do poszerzania wiedzy agrotechnicznej i wymiany doświadczeń w miłej atmosferze.

  Marta Cywińska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się