• 24-09-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • W sobotę 21 września 2019 r. na stadionie OSiR w Pyrzycach odbyły się powiatowe zawody w Boule. Ta rekreacyjna, ciekawa gra przyciągnęła sporą grupę uczniów z całego powiatu pyrzyckiego. Dużym plusem gry w boule jest jej prostota, nie wymagająca nadzwyczajnej sprawności fizycznej. Ważniejsza jest precyzja i taktyka rozgrywania poszczególnych faz gry. W tym roku drużyna naszej szkoły w składzie:

  1. Roksana Ciućka I TŻiUG
  2. Wiktoria Burda I TŻiUG
  3. Adrian Woźnicki II TI
  4. Bartosz Nawrocki III TE

  pokonała ZS Nr 1 Pyrzyce i SOSW Pyrzyce zajmując I miejsce.

  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

  Ariel Ostolski

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się