• 07-06-2018

  Data opublikowania

 • Nauczyciele matematyki

  Osoba udostępniająca

 •  

  E-mail udostępniającego

 • 15.03.2018r. odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny” – etap szkolny. W konkursie wzięło udział 9 uczniów z kategori Junior (klasy I) i 8 uczniów z kategorii Student (klasy II i III). Konkurs zawierał zadania na różnym poziomie trudności. Każdy z uczestników konkursu otrzymał jedną z pięciu zabawek logicznych z drutu.

  Uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami w naszej szkole:

  1 miejsce – Łukasz Augustyniak   III TI

  2 miejsce – Bartłomiej Kosakiewicz  I TE

  3 miejsce – Kacper Małolepszy  I TMRiA

  4 miejsce – Łukasz Papis  I TMRiA

  5 miejsce – Paulina Migdał  III TH

                     Jarosław Muskała  III TI

   

  Gratulacje !

  M. Borowiec

  J. Kocanowska – Hajduła

  J. Stankiewicz

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się