• 20-03-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • 21 marca – w Dniu Wiosny - jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach wezmą udział w organizowanym przez Pyrzycki Dom Kultury "Marszu przeciw HEJTOWI". 

  Wszystkie klasy drugie techników oraz Samorząd Uczniowski wyruszą spod szkoły o godz. 11.15, aby spotkać się pod Mini Tężniami i wspólnie z uczniami innych szkół utworzyć "Afisz anty hejtowy". Już dziś członkowie SU przygotowują się do tego wydarzenia.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się