• 02-12-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, to jeden z elementów ogólnopolskiego projektu edukacyjnego,  w którym jako szkoła uczestniczymy po raz trzeci.

  2 grudnia 2019 roku odbył się szkolny etap olimpiady, poprzedzony lekcjami,  na podstawie materiałów otrzymanych w ramach projektu. W konkursie uczestniczyli wszyscy uczniowie klasy pierwszej Technikum Ekonomicznego oraz pięć uczennic  klasy drugiej TE. Trzymając kciuki, oczekujemy na wyniki.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się