• 03-06-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • W ostatnich dniach gościliśmy liczne grupy uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy odwiedzili nas w ramach Dni Otwartych. Mieli oni okazję zapoznać się z oferowanymi przez Naszą szkołę kierunkami kształcenia, a także zobaczyć jak wygląda praktyczna nauka zawodu. Ale nauka to nie tylko zajęcia w szkole. Ważne, aby młodzież dobrze przygotowała się do dorosłego życia, nie tylko pod kątem wybranego zawodu.  Staramy się, aby młodzież zdobyła umiejętności,  dotyczące między innymi zasad zachowania w urzędach, oraz sposobu załatwiania spraw, co niewątpliwie  ułatwi im samodzielne funkcjonowanie w przyszłości. Dlatego też 30 maja uczniowie klasy 2 TE wylosowali przygotowane dla nich polecenia, a następnie we właściwym urzędzie musieli zdobyć informacje. Sposób wykonania zadania omawiany był na bieżąco przez nauczyciela i uczniów. Dla większości było to całkiem nowe doświadczenie. Najbardziej zaskoczył nas Bartek. Pozdrawiamy Bartka;)

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się