• 22-05-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 •  

  HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA MATURZYSTÓW

   

  L.P.

  DZIEŃ TYGODNIA

  GODZINA

  PRZEDMIOT

  1.

  środa

  8:15 – 8:45

  J. ANGIELSKI

  2.

  środa

  13:15 – 14:00

  MATEMATYKA

  3.

  czwartek

  12:00 – 12:45

  J. POLSKI

  4.

  czwartek

  13:30 - 14:15

  J. NIEMIECKI

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się