• 25.10.2018 09:17

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Ewa Trusiewicz

  Autor tekstu

 • 15 i 22 października 2018 r. w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego odbył się pisemny konkurs wiedzy „Biblia – Mitologia”. Składał się z dwóch etapów. Ten test wiedzy był z zakresu gimnazjum. W konkursie brali udział uczniowie klas pierwszych. Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie klas: I TE, I TI, I TMRiA.

  Celem konkursu było powtórzenie wiadomości, rozwijanie zainteresowań uczniów i poszerzanie wiedzy z zakresu: Biblia-Mitologia. Ważne było również mobilizowanie uczniów do zdobywania wiedzy. Uczniowie musieli wykazać się  określonym poziomem wiedzy ze znajomości tekstów biblijnych i mitologicznych. Zwycięzcami konkursu zostali:

  1 miejsce – Blus Krystian – I TE

  2 miejsce – Kuzdak Oliwia – I TE

                   Susfał Jakub – I TMRiA

  3 miejsce – Grela Hubert – I TI

                   Kowalczyk Piotr – I TMRiA

                   Ossowicz Wiktor – I TMRiA

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się