• 21-09-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • UWAGA! KIERMASZ!

   

  Kiermasz używanych podręczników odbędzie się w dniach 23-25 września

  wg poniższego harmonogramu:

   

  DLA KLAS I : na długiej przerwie – W ŚRODĘ

   

  DLA KLAS II : na długiej przerwie – W CZWARTEK

   

  DLA KLAS III i IV : na długiej przerwie – W PIĄTEK

   

  Uwaga!

  Kiermasz odbędzie się na dworze!

  Pod oknami biblioteki!

   

  Dziś i jutro ostatnia szansa, by przynieść książki na sprzedaż!

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się