• 08-09-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Prosimy o jak najszybsze przyniesienie do biblioteki szkolnej

  podręczników przeznaczonych do sprzedaży –

  najlepiej do końca tygodnia (do piątku 11 września).

   

  W każdej książce na pierwszej stronie należy wpisać ołówkiem, czytelnie:

  IMIĘ I NAZWISKO

  OBECNĄ KLASĘ

  CENĘ, za jaką książka ma być sprzedana.

   

  Kiermasz planowany jest na trzeci tydzień września. Dokładna datę podamy wkrótce.

  Im szybciej zgromadzimy podręczniki, tym szybciej odbędzie się kiermasz!

  Pozdrawiamy!

   

  Biblioteka :)

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się