• 10.11.2020 14:04

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Marta Jackowska-Żmuda

  Autor tekstu

 • Inwestuj w siebie – inwestuj na Giełdzie!

  Ruszyły zapisy do ogólnopolskiego konkursu organizowanego

  przez Giełdę Papierów Wartościowych.

  Konkurs to internetowa gra inwestycyjna realizowana na platformie GPWtr@der. Uczestnicy będą dysponować rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy (20 tyś. zł). Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć zespół 2-4 osób. Zgłosić chęć udziału nauczycielowi prowadzącemu poprzez e-dziennik (Jackowska–Żmuda Marta) podając imiona i nazwiska uczestników, klasę oraz nazwę dla zespołu. Nauczyciel dokona rejestracji i przekaże dalsze instrukcje. Podczas inwestycji uczniowie poznają instrumenty finansowe notowane na warszawskiej giełdzie: akcje, ETF-y i kontrakty terminowe, a następnie zdecydują, w które z nich chcieliby zainwestować i dokonać transakcji. Konkurs wygrywa zespół, któremu uda się uzyskać najwyższą kwotę z dokonanych inwestycji. Na najlepszy zespół czeka 10 tys. zł, a łączna pula nagród wynosi 80 tys. zł! Zapraszamy do udziału!

  Zgłoszenia do 25 listopada.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się